CDA Hoogeveen organiseert op maandagavond 16 maart een politiek café over bouwen in de gemeente. De partij ziet dat bouwen wordt vermoeilijkt, doordat inwoners vastlopen in regels en procedures. Woningbouwplannen komen hierdoor niet van de grond, terwijl de woningnood voor starters, senioren en gezinnen enorm is. CDA Hoogeveen wil meer ruimte voor bouwen en organiseert hierover het politiek café “Ruimte voor bouwen”.
CDA-lijsttrekker Annette Jansen vertelt: “CDA Hoogeveen wil graag bouwen voor onze starters, senioren en gezinnen. We zetten hiervoor in op grootschalig bouwen en geven ruimte aan kleinschalige oplossingen, zoals woningsplitsing en erfbebouwing. Dat vraagt om een soepelere vergunningverlening en een betere dienstverlening met één vast contactpersoon en een track & trace-systeem. Over deze en andere oplossingen gaan we het gesprek aan in het politiek café.”
In het politiek café gaan inwoners in gesprek met Klaas Graveland, bouwondernemer bekend van Hunebouw, en Bert Otten, CDA-raadslid en kandidaat-wethouder met jarenlange ervaring in de ruimtelijke ordening. CDA-lijsttrekker Annette Jansen deelt haar visie op de gemeente Hoogeveen.
Het politiek café vindt plaats op maandag 16 maart in de Historische Kring, Schutstraat 39 in Hoogeveen. Inloop is vanaf 19:00 uur, start is om 19:30 uur. De avond is vrij toegankelijk.
